aktualizováno: 06.09.2018 07:40:01 

KLUB RUČNÍHO PLETENÍ

Matrix 2001 - Internetové stránky spisovatele, publicisty a badatele Jaroslava Chvátala
Pravidla členství v Klubu ručního pletení
 
Provozovatelem webu Klub ručního pletení je fyzická osoba: Marie Marešová, ičo: 41981057

Základní pojmy:
Klub ručního pletení (internetový Klub, Klubový web) je webová stránka pro inspiraci k ručnímu pletení na adrese: http://www.rucni-pleteni.eu/.
Platící členka Klubu ručního pletení je uživatelka stránek webu Klubu ručního pletení, která má zaplacený členský poplatek a má tedy přístup na stránky Klubového webu s placeným obsahem (chráněné vstupním heslem).
Vstupní heslo je heslo (řetězec písmen a číslic) pro vstup do uzavřených klubových sekcí a platícím členkám Klubu ručního pletení je zasíláno na email uvedený v registraci. Vstupní heslo je platné vždy od prvního do posledního dne v měsíci. Následující měsíc je heslo změněno a členkám Klubu je před začátkem měsíce rozesláno nové heslo. Novým členkám je aktuální vstupní heslo odesláno na emailovou adresu uvedenou v objednávce/registraci ihned po připsání platby členského poplatku na účet (viz níže). 

Každá členka Klubu ručního pletení získává po zaplacení členského poplatku vstupní heslo pro přístup k uzavřeným stránkám Klubového webu a aktualizaci heslai po dobu trvání jejího členství. 

Obsah stránek Klubu ručního pletení:
  1. Sbírka vzorů pro ruční pletení: jedná se o on-line vzorník  s autorskými fotografiemi výsledných pletenin, autorskými grafickými popisy k pletení. Na požádání členky je možné získat k vybraným vzorům i pdf soubor s popisem ke stažení. Vzory mají různý původ (internet, vlastní nápady, časopisy, inspirace od přátel), ale vždy jsou autorsky zpracovány. Vzory jsou rozděleny do jednotlivých kategorií podle vzhledu nebo podle způsobu pletení. Počet vzorů ve sbírce není konečný. Vzory jsou stále přidávány. 
  2. Sekce s nápady a návody k ručnímu pletení. Nápady a návody jsou rozděleny do několika sekcí a podsekcí. ARCHIV obsahuje starší materiály s návody k pletení seřazené podle roku vydání. Sekce NÁVODY KLUB obsahuje jednotlivé návody jednak se starších zdrojů a jednak z aktuálních zahraničních zdrojů. 
  3. Další obsah s tématikou ručního pletení: předlohy obrázků k barevnému vyplétání, předlohy k pletení žakárových vzorů, škola pletení s výukovými texty, obrázky a videoukázkami a další zajímavosti.
 
Užívání obsahu uzavřených klubových stránek: používání vzorů a návodů k pletení je dovoleno pouze pro potřebu členek Klubu a jejich tvoření. Není dovoleno zveřejňovat fotografie a obrázky, které jsou obsahem uzavřených členských sekcí klubových stránek. 
Je zakázáno zveřejňovat vstupní heslo nebo ho sdělovat dalším osobám.  Nedodržení tohoto pravidla může mít za následek okamžité ukončení členství.
 

 
Cena za členství v Klubu ručního pletení pro nové registrace: 
Výše poplatku je podle vašeho uvážení a možností
v rozsahu od 400,- Kč do 1000,-Kč na období 6 měsíců
(nebo odpovídající částka v jiné měně)
Od 22. září 2017 se zvýší základní poplatek
pro nové členky ze 400 na 600 Kč.


O aktuálních slevách a bonusech při registraci do Klubu ručního pletení jsou zájemkyně informovány
v pravidelných informačních a inspiračních emailech nebo přímo na registrační stránce.

Zaregistrovat se k placenému členství můžete na této stránce:
registrace k placenému členství v Klubu ručního pletení


Garance vrácení peněz: Pokud do 30ti dnů ode dne registrace zjistíte, že placený obsah neodpovídá rozsahu, jaký je popisován na této stránce nebo v aktuálních nabídkách, napište mi svou stížnost emailem a já Vám vrátím peníze zpět na Váš účet.
 
Prodloužení členství:
členství v Klubu ručního pletení (včetně vstupu do uzavřených sekcí) je možné prodloužit pouze před uplynutím placeného období uhrazením dalšího členského poplatku a není nutná nová registrace.
Pro prodloužení členství členek zaregistrovaných před 21.9. 2017 platí jednotné ceny:
290,-Kč na následujících 6 měsíců nebo
490,-Kč na následujících 12 měsíců
(případně odpovídající částka v jiné měně)
*********
Pro nové členky (zaregistrované od 22. září 2017) bude cena za prodloužení členství 
490,- Kč na dalších 6 měsíců a 
690,- Kč na dalších 12 měsíců

********
Po uplynutí placeného období není možné členství prodloužit, ale je možné se znovu zaregistrovat
a uhradit poplatek aktuální v daném kalendářním měsíci.
 

Ukončení členství: členství je ukončeno uplynutím doby, na kterou byl zaplacen členský poplatek.


 
Platební kontakty:
číslo účtu: 2000415184/2010 (Fio Banka) 
Do pole "zpráva pro příjemce" uveďte Vaši emailovou adresu (stačí část před zavináčem).
Variabilní symbol nemusíte uvádět.
Pokud chcete, použijte jako variabilní symbol část Vašeho rodného čísla před lomítkem.
Pokud nemáte jinou možnost, než zaplatit složenkou, vždycky mne, prosím, o tom informujte předem na email.
Platba složenkou se nedá na mém účtě spolehlivě identifikovat.

 
Pro přátele ze Slovenského (i jiného) zahraničí:
Číslo účtu: 2000415184
IBAN: CZ1620100000002000415184
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Nezapomeňte uvést Vaši emailovou adresu do zprávy pro příjemce!

 
Ochrana osobních údajů:
Odesláním vyplněného formuláře (k registraci, k získání bonusu atd.) dává uživatelka stránek Klubu ručního pletení souhlas s uložením jejích osobních údajů pro účely stránek Klubu ručního pletení..
Veškeré osobní údaje získané z přihlašovacích formulářů jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. 
Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Uživatelka stránek má právo zažádat o úplné vymazání osobních údajů z databáze Klubu ručního pletení e-mailem na adrese: rucni.pleteni@gmail.com  
 
Odesláním registračního formuláře (objednávky vstupního hesla/členství v Klubu) souhlasíte se všemi zde uvedenými pravidly členství v Klubu ručního pletení. 
Pravidla mohou být průběžně pozměněna bez předchozího upozornění. Při zásadních změnách budou členky informovány emailem.
 
Tato pravidla jsou platná ode dne zveřejnění.
 
aktualizace: 18. 9. 2017

 

TOPlist
Zajímá vás obsah uzamčených klubových stránek, přestože registrace do Klubu ručního pletení nyní není možná? Napište mi o tom na rucni.pleteni(zavináč)gmail.com

 

CZIN.eu Pridat.eu Seznam S-Rank

 

Follow