aktualizováno: 16.05.2019 08:32:31 

KLUB RUČNÍHO PLETENÍ

časté dotazy

  • Jak se dají zvětšit a stáhnout obrázky/náhledy/skeny s návody?

    • Naskenované obrázky s návody jsou jen k prohlížení. Není možné je stáhnout a uložit do Vašeho počítače. Dají se však zvětšit do velikosti, ve které se podle nich dá pohodlně pracovat a tvořit, pokud jste on-line. Každý prohlížeč - ať už Internet Explorer, Google Chrom anebo ten, který používáte - má možnost zvětšit celý náhled obrazovky. Provedete to v nabídce "Nastavení".
    • Například v Exploreru se do této nabídky dostanete přes ikonu ozubeného kola, kterou vidíte v pravém horním rohu stránky. Po kliknutí na ikonu se rozbalí nabídka, vyberete "velikost %" a zvolíte 200% nebo víc, jak je pro Vás příjemné. Celá stránka se Vám zvětší/přiblíží. Po prohlédnutí obrázků pro návrat do normální velikosti znovu klikněte na ikonu ozubeného kola a vyberte "velikost 100%". Vše se vrátí do normální velikosti.
    • V prohlížeči Google Chrom vidíte v pravém horním rohu ikonu s vodorovnými proužky a ta má stejnou funkci. Dostanete se přes ní do nabídky "Nastavení" a zvolíte velikost 200% nebo vyšší - podle Vaší potřeby.
    • V prohlížeči Firefox máte vpravo nahoře na liště zobrazené "- +", kliknutím na + zvětšujete/přibližujete  zobrazené objekty na monitoru, kliknutím na -  zase obrazovku zmešíte. Pokud tam tyto značky nevidíte, klikněte pravou myší na horní lištu vedle panelů a zvolte "Nastavit lišty". Otevře se vám okno s nástroji a jen přetáhnete myší nástroj "lupa + - " nahoru na lištu. A je to. Už můžete lupu používat pro zvětšení a zmenšení stránky.
TOPlist

 

CZIN.eu Pridat.eu Seznam S-Rank

 

Follow