aktualizováno: 16.05.2019 08:32:31 

KLUB RUČNÍHO PLETENÍ

       

... co mi píší členky Klubu ...
"...Paní Maruško, moc Vám děkuji. Hojně nápadů Klubu využívám a přestože se ručními pracemi zabývám mnoho let stále u Vás nacházím nové inspirace.Díky Zdenka..."

 

......
"... Dobrý den,chtěla bych Vám moc poděkovat.Jsem nadšená z vašich stránek a novinek,které zasíláte.Jsem už od dětství vášnivá pletařka a teď mám dvě vnoučátka,tak se vyžívámMrkající.Moc děkuju,Ch. Jana... "

 

......
"... Přeji příjemný den, paní Maruško a děkuji za zaslané bonusy... od chvíle, kdy jsem si za svou platbu otevřela Vaši nádhernou databanku skvělých vzorů a dalších informací, tak s jsem se intenzivně pustila do pletení nových svetříků (starší svetříky, které však stejně vypadají jako zánovní, jsem rozdala). Pletu již od své 7 tř. základky a tedy moje pletací praxe je, vzhledem k mému věku, mnohem delší než je ta Vše praxe, ale i přesto mi přinášíte na Vašich stránkách velmi mnoho cenných informací a krásných vzorů, které už není možné běžně sehnat v obchodech galanterie, jak tomu bylo dříve za starých časů.Přeji Vám mnoho dobré nálady a životní vitality při provozování Vašich stránek, které určitě dobře podpoří šikovnost a kreativitu našich žen a dívek. Já už nyní pomalu učim ručním pracím i svou 10letou vnučku a mám velkou radost, že ji to baví a přitom ji k tomu nikdo nenutil.
  Srdečně zdraví Alena Anna K., Brno ... "

 

......
"... Dobrý deň pani Mária, ďakujem veľmi pekne. Vaša stránka je vynikajúca. Taktiež klub. Vynikajúci nápad. Mám 61 rokov, ale také niečo nepoznám. Preposlala som to aj mojej dcére, aby si to pozrela. Prajem Vám veľa kreatívnych úspechov.
S pozdravom Fecková..."

 

......
"... Jsem Vám vděčná za mravenčí práci, kterou těmto stránkám věnujete a jak hezky a laskavě propagujete tuto nádhernou zálibu, kterou je pletení. 
Mějte krásné následující dny,  hodně energie a  inspirace pro tuto krásnou tvůrčí práci.
Se srdečným pozdravem Jana K..."

 

......
"... Dobrý den Maruško.Konečně jsem se naučila trochu pracovat s internetem,mohu se tedy ozvat i já.Jsem náruživá pletařka a velice si cením Vaší práce pro nás pletařky.Vámi nabízené vzorečky i celé modely jsou úchvatné,některé jsem vyzkoušela.Jsou jednoduché a přitom nádherné.Také vlna se mi moc líbí,ale ještě jsem ji nevyzkoušela. Snad se mi podaří to brzy napravit. Vaše obdivovatelka Monika..."

 

......
"... Milá Maruško, velice se mně líbí Vaše stránky.  ...tvůrčí éru jsem zažívala hlavně v sedmdesátých a osmdesátých letech, kdy jsem čerpala
inspiraci zejména z časopisů Ateliér Květen. Bohužel jsem je nedávno při stěhování neuváženě z valné části vyhodila a teď toho lituji. Proto mě vždy velmi potěší, když ve Vašich návodech objevím povědomé obrázky tohoto titulu. Budu Vám velmi vděčná, poukud budete i nadále konkrétně tyto návody publikovat. Přeji Vám hodně úspěchů a kladných referencí ve Vaší záslužné činnosti, Ještě jednou děkuji.
S pozdravem Helena H. (55 let)..."

 

......
"... Dobrý den,Maruško,děkuji Vám za zaslání bonusů,jsou tam překrásné vzory,nevím,který je krásnější .Jen mít alespon ještě jedny ruce  a lepší,štíhlejší postavu,to by se pletlo,ale určitě si vyberu.Ještě jednou moc děkuji a jsem moc ráda,že jsem členkou Vašeho klubu.Mějte se pěkně a hodně zdravíčka,abychom mohly dlouho dostávat vzorky od Vás.Zdravím  Jana R... "

 

......
"... Nyní jsem se podívala lépe do Klubu - JE TAM ÚPLNĚ VŠECHNO!!!!Jsem nadšená Maruško a nic extra už nepotřebuji. Určitě si něco vyberu a brzy si u Vás objednám přízi i potřeby na pletení. Přeji Våm hodně síly a trpělivosti ve Vaší záslužné činnosti.Helena... "

 

......
"... Milá Maruško,
děkuji Vám za bonusy, určitě vzory využiji k pletení svetrů a vest na 4 vnoučata. Pletu každý večer. Nyní pletu soupravičku na nejmladší vnučku Aničku. Samozřejmě jsem vybrala vzorek od Vás.
Až dokončím začnu plést vnukovi svetr – použiji obrázek aut. Příjemný den přeje Jarka... "

 

************

REGISTRAČNÍ a
OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

ZDE

 

Vítám Vás !

Jsem ráda, že Vás ruční pletení opravdu zajímá.


 

Toto je stránka, na které najdete informace
o placeném obsahu Klubu ručního pletení.

V dolní části se pak můžete
zaregistrovat k placenému členství

 

 • Trávíte někdy na internetu celé hodiny vyhledáváním vzorů a pak marně luštíte nekvalitně zobrazené grafické popisy?
 
 •  
 • Hledáte veselé barevné obrázky k vypletení na dětské svetříky nebo zajímavé žakárové vzory pro vlastní módní pletení?
 • Vyhledáváte někdy jednoduché, česky psané návody, podle kterých můžete uplést originální model pro děti, vnoučata nebo pro sebe?
 • Mívala jste snad dříve časopisy se spoustou návodů, ale už zmizely někde při úklidu nebo
  při stěhování?

Existuje jediné místo, kde to všechno rychle najdete:

​​vzory i návody pohromadě pěkně přehledně setříděné, škola pletení s videoukázkami postupů i vychytávek, předlohy k vyplétaným obrázkům a žakárovým vzorům a další tipy a nápady na pletení 

jsou to internetové stránky
KLUB RUČNÍHO PLETENÍ

Co říkáte?  Že na internetu si najdete všechno zadarmo
a anglicky psané návody pro vás nejsou problém?

Tak v tom případě klubové stránky nejsou pro vás.
Jestli je to tak, nečtěte už, prosím,  dál a pokračujte
v prohlížení svých časopisů a surfování po internetu.

Pokud však dáváte přednost
samotnému pletení před pouhým hledáním, čtěte dál:

Kdo vlastně klubové stránky tvoří? Tady je pár slov o mé osobě:  
Jmenuji se Marie Marešová a zabývám se ručním pletením přes 30 let. Pletu pro sebe, pro své děti, nyní i pro vnoučata. V posledních 5 letech se nejvíc soustředím na shromáždění a setřídění zajímavých vzorů. Každý vzor, který se mi líbil, jsem musela vyzkoušet. Tak jsem si je začala plést samostatně a fotit obrázky. Protože v časopisech i na internetu se vyskytují různé druhy grafických značek v popisech ke vzorům a některé jsou velmi nepřehledné nebo nečitelné, začala jsem si vytvářet svoje vlastní jednotné popisy. Abych se mohla ke každému vzoru kdykoliv vrátit a použít ho znovu.
A to můžete i Vy.

Také jsem zjistila, že dobrých návodů na pletení není nikdy dost. Mnoho překvapivě jednoduchých návodů pro efektní a povedené výtvory je však psáno v angličtině. A protože jsem s angličtinou docela kamarádka, naučila jsem se porozumět i těm desítkám různých zkratek a speciálních výrazů, které se používají v anglicky psaných návodech. Takže vybrané návody pro členky Klubu překládám (spíš bych měla říci převádím, protože nejde o klasický překlad textu) do češtiny. A vy můžete jen plést:-)
Pro předlohy k barevným obrázkům jsem si vytvořila síť čtverečků a když najdu na internetu nějaký hezký obrázek, prostě ho převedu do své sítě čtverečků - a vy můžete jen plést:-) - to samé dělám si se žakárovými vzory.

 

V klubových sekcích je tedy nyní už zařazeno:

 • Více než 300 vzorů k pletení, vždy s pečlivě a přesně vytvořeným grafickým popisem k pletení. Nedávno přidané:
 •    
 • Více než 280 obrázkových předloh k vyplétání a cca 100 žakárových vzorů.
 • Více než 240 jednoduchých a ověřených návodů na pletené modely pro děti i dospělé, dokonce i pár hraček a doplňků do domácnosti s jednoduchými střihy a popisy, které můžete použít pro tvorbu vlastních originálních pletených věciček. Například tyto návody byly přidané nedávno:
 •    
 • Na stránkách najdete také archiv časopisů o pletení se spoustou návodů, rad a dalších zajímavostí.
 • A pokud neovládáte dostatečně angličtinu nebo ruštinu, jsou na stránkách návody převedené do češtiny, takže ani modely z jiných koutů světa Vám nezůstanou utajené. Jsou to například návod na
šatičky pro miminko (návod č. 90),
dětské pončo s kapucou a kapsou  (návod č. 205) a 
dětský svetřík s kapuckou (návod č. 96), 
kruhový šál (návod č. 208) a 
hvězdicová podložka (návod č. 207). 
návod č. 90 návod č. 205 návod č. 96  


Pojďte i Vy plést s klubovými vzory a návody !
Neztrácejte čas hledáním!
Máte ráda všechno pěkně srovnané?
Popisy i návody 100% čitelné, srozumitelné,
roztříděné tak, že je kdykoliv znovu najdete?

Pak se zaregistrujte k placenému
členství do Klubu ručního pletení!

 

Najdete tam všechno, co potřebujete o ručním pletení vědět.
Vzory, návody, rady a tipy, školu pletení
s názornými obrázky i videoukázkami
- a to bez dlouhého vyhledávání na internetu,
bez listování desítkami časopisů

 

Jako registrovaná členka Klubu ručního pletení
tedy získáte vstup do všech klubových sekcí
chráněných heslem a další výhody

Můžete se věnovat samotnému pletení a neztrácet čas neustálým brouzdáním po internetu nebo listováním v časopisech
Ušetříte čas i peníze za nákup nových časopisů, ze kterých si pak stejně vyberete třeba jen jeden model.
Vytvoříte kouzelné a originální oblečení pro vaše děti nebo vnoučata
Vaši blízcí budou nadšeni z dalších nových krásných pletených kousků, děti si je zamilují a nebudou je chtít svléknout ;-)
Ke všem vzorům a návodům, které dnes obsahují klubové stránky a také k těm, které během vašeho členství přibudou, budete mít přístup 24 hodin denně po dobu několika měsíců

Jasně že se ptáte - kolik za to zaplatíte.
Na internetu je už dnes mnoho stránek s placeným obsahem.
Některé požadují i stovky korun měsíčně.
Nebojte, tady je cena přívětivá.
Trochu jsem se zamyslela nad tím,
jaká je vlastně hodnota obsahu skrytého pod vstupním heslem,
podívejte se na to se mnou:

autorsky zpracované VZORY s grafickými popisy - kdybyste je kupovala jednotlivě za obvyklých 15-19 Kč, za 300 vzorů byste zaplatila přes 5000,-Kč
NÁVODY jsou zpracované z různých zdrojů - z archivních časopisů, překlady z anglicky nebo rusky psaných stránek, moje autorské návody - těžko to ohodnotit... jen za čisté přeložení textů z angličtiny do češtiny byste zaplatila nejméně 10 € / 1 stranu textu ... takže jen pouhá hodnota dosud přeložených návodů je více než 24 000 Kč. 
PŘEDLOHY K OBRÁZKŮM A ŽAKÁROVÝM VZORŮM - 1 hodina grafické práce stojí běžně 350,-Kč, jeden obrázek trvá v průměru 1 hodinu - to mi vychází celková hodnota
přes 100 000,-Kč - raději to spočítejte sama ;-) 
Další zajímavosti, naučné a vzdělávací lekce školy pletení -stránky obsahují stovky a stovky hodin mé práce strávených vyhledáním a vybíráním nejlepšího obsahu, jeho zpracováním, focením, skenováním, grafickou úpravou předloh a popisů a další aktualizací stránek.

Tak teď nevím, poraďte mi, jaká cena by za obsah této hodnoty byla vhodná?
Už několik pletalek mi psalo, že dosavadní jednorázová cena 600,- Kč
za užívání obsahu stránek a dalších výhod,
je velmi nízká. Že by klidně zaplatily i víc, že bych měla dát cenu alespoň 1200,-Kč .
Ale zase vím, že některé pletalky by takovou cenu těžko unesly. 

Proto to nechám trochu na vás:
zaplaťte
podle svého uvážení a možností 
tolik, na kolik si ceníte inspirace, obrázkových předloh, návodů, vzorů  
a celého obsahu stránek
- tedy vašeho ušetřeného času a mé práce.

Nejméně však 600,- Kč a nejvýše 1200,- Kč.
Cena je konečná. Žádné další prodlužování členství
se už nekoná. Prostě jednou zaplatíte a stále užíváte, 
doküd chcete nebo dokud web existuje.......
 
Samozřejmě stále platí 
GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
Jestliže do 30 dnů zjistíte, 
že obsah stránek pod vstupním heslem 
neodpovídá tomu, co je popsáno zde v nabídce, 
napište mi a já Vám vrátím uhrazený poplatek zpět na Váš účet.
Navíc přidávám
BONUSY ZDARMA:
zdarma BONUS  #1
e-Vzorník č. 1 (se vzory č. 21 až 40)
 
Elektronický vzorník je soubor ve formátu PDF, který obsahuje 20 vzorů z klubové sbírky s grafickým popisem. Můžete si jej vytisknout a brát s sebou na cesty nebo jej mít v počítači k použití i když zrovna není připojený k internetu.
 
zdarma BONUS  #2 
     e-Vzorník č. 2 (se vzory č. 41 až 60)
 
Elektronický vzorník je soubor ve formátu PDF,
který obsahuje 20 vzorů z klubové sbírky s grafickým popisem. Můžete si jej vytisknout a brát s sebou na cesty nebo jej mít v počítači k použití i když zrovna není připojený k internetu.
 

Možná si stále ještě říkáte,
že všechny ty vzory a obrázkové předlohy a návody
najdete jistě někde na internetu zdarma. 
Možná ano, když budete hledat všude po internetu,
některé z nich jistě najdete....
Možná dokonce některé i se srozumitelným
popisem nebo návodem. 
 
Některé vzory a návody však nikde jinde nenajdete!
na stránkcách Klubu jsou jedinečné!
 
A navíc: pouze na stránkách Klubu ručního pletení 
máte všechno pěkně pohromadě na jednom místě, 
přehledně setříděné. 
Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu 
nebo listování v časopisech.
Ušetřený čas pak můžete věnovat přímo své zálibě:
RUČNÍMU PLETENÍ.
 
 
Tak tedy ještě stručná rekapitulace:
 
 1. Vyplněním a odesláním objednávkového (=registračního) formuláře závazně objednáváte vstup do placených sekcí stránek Klubu ručního pletení (tj. "placené členství" v Klubu ručního pletení) na dobu neurčitou (nejméně však 1 rok) za cenu od 600,- až 1200,-Kč (sama si zvolíte)
 2. Zavazujete se ihned zaplatit poplatek na účet uvedený v informačním emailu, který  dostanete po odeslání objednávkového formuláře. 
 3. Po obdržení Vaší platby Vám odešlu email se vstupním heslem.
 4. Garance vrácení peněz: pokud do 30 dnů zjistíte, že placené stránky Klubu ručního pletení neobsahují všechno to, co je popsáno v této upoutávce, garantuji Vám vrácení peněz zpět na Váš účet.
 5. Po uplynutí doby garance dostanete emailem 2 bonusy, tj. 2 soubory s e-Vzorníky ve formátu PDF.
   ZDE VPRAVO OBJEDNÁVEJTE      
Členství na dobu neurčitou včetně bonusů 
 a ihned, prosím, odešlete platbu
600,- až 1200,-Kč
(nebo odpovídající částku v EUR)
platební pokyny a detaily dostanete emailem automaticky
ihned po odeslání vyplněného registračního formuláře.
Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte
s Pravidly členství v Klubu ručního pletení
 
 
Jakmile najdu Vaši platbu na účtu,
pošlu Vám emailem vstupní heslo 
a můžete začít stránky Klubu ručního pletení
 ihned prozkoumávat...

 

TOPlist

 

CZIN.eu Pridat.eu Seznam S-Rank

 

Follow